top of page

Projekto darbo grupės sudarymas

Direktoriaus įsakymu sudaryta projekto grupė:

 

Vilma Žvinklienė, anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė

Inga Rankelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilma Petkienė, anglų kalbos mokytoja

Vaidutė Mažeikienė, pradinių klasių mokytoja

Jolanta Gilvonauskienė, pradinių klasių mokytoja

 

 

Informacinis Erasmus+ projekto stendas

Informaciniame stende I aukšto foje galima susipažinti su „Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projekto "Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)" uždaviniais ir veiklomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Islandijoje 2015m. spalio 3 - 10d.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Žvinklienė ir V. Petkienė dalyvavo „Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projekto MOKYKLOS SĖKMĖS FORMULĖ EUROPOJE = ŠVIESTI(S) + TOBULINTI(S) + INTEGRUOTI(S) kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Įvairūs ir kūrybiški vertinimo metodai 21-ame amžiuje" Borgarnes (Islandijoje). Kursus organizavo ICI (InterCultural Iceland). Pagrindinė kursų lektorė buvo sociologė ir vidurinės mokyklos mokytoja Škotijoje Cherry Hopton ir ICI sociologė Gudrun Petursdottir.

Parengti stendai "Islandija - ledo ir ugnies žemė" anglų kalbos kabinetuose. 2015m. spalio mėn.

Anglų kalbos mokytojos Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė parengė informacinius stendus savo dalyko kabinetuose, siekdamos plėsti mokinių akiratį naujomis žiniomis apie Islandiją bei pasidalyti gerąja patirtimi  įgytų žinių kvalifikacijos tobulinimo kursuose Islandijoje.

Vertinimas viešojo kalbėjimo konkurse. 2015m. gruodžio 1d.

Bendradarbiaujant su LCC tarptautiniu universitetu, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi ir Klaipėdos rajono švietimo centru, buvo anglų kalbos mokytoja metodininkė V. Petkienė organizavo anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursą, kuris vyko Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje gruodžio 1 d. Šiame konkurse dalyvavo dešimties Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes:  7-8 ir 9-10 (I-II) klasės. 7-8 klasių mokiniai turėjo pristatyti 1-2 minučių kalbą tema „Kas yra tikras draugas? “, o 9-10 klasių - 2-3 minučių kalbą „Asmuo, kuris mane labiausia įkvepia (inspiruoja)“. Oratorių kalbos buvo vertinamos pagal sudarytą vertinimo rubrikų sistemą, remiantis kvalifikacijos tobulinimo kursų Islandijoje įgyta patirtimi apie vertinimą ir įsivertinimą.

Paskaita "Islandija - ledo ir ugnies žemė" "Žiniuko mokyklėlėje" 2016m. sausio 5 d. (antradienį), 10.50 val.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos metodininkės Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė kvietė Klaipėdos r. mokyklų ketvirtokus, mėgstančius keliauti ir besidominčius istorija bei geografija, "nuvykti"  į Islandiją – neįtikėtinų kontrastų šalį. Šioje paskaitoje aktyviųjų metodų pagalba mokiniai gilino anglų kalbos žinias ir sužinojo, kas sieja Lietuvą ir Islandiją.

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras "Mokomės vertinti ir įsivertinti bendradarbiaudami" 2016m. kovo 6 d.

Vertinimas mokymuisi ar mokymosi vertinimas? Kuris iš jų ir kodėl yra svarbiau 21-ojo amžiaus mokykloje? Viena yra procesą stebėti iš šalies ir visai kas kita – pabūti pačiam šio proceso dalyviu, pajusti tai, ką jaučia taip besimokydami mokiniai. Seminaro dalyviai turėjo galimybę tai patirti – mokydamiesi dirbti grupėse bei porose. Tokia mokymosi forma yra aktyvus bendradarbiavimo metodas, kurio metu patiriama mokymo(si) sėkmė ir jaučiama tarpusavio pagalba bei grupės narių palaikymas siekiant bendro tikslo.

Anglų kalbos mokytojos metodininkės Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė, bendradarbiaudamos su Klaipėdos rajono švetimo centru, kvietė Klaipėdos r. mokytojus išanalizuoti ir aptarti vertinimo ir įsivertinimo teorines žinias, susipažinti su jau sukurtomis vertinimo ir įsivertinimo sistemomis bei praktiškai pritaikyti bendradarbiaujant grupėse. 

Seminaro uždaviniai:

  1. Atskleisti temos esmę ir aktualumą.

  2. Identifikuoti vertinimo ir įsivertinimo tipus ir formas bei susieti su pagrindiniais bruožais.

  3. Pristatyti susikurtą vertinimo, įsivertinimo ir pažangos stebėjimo sistemas.

  4. Praktiškai projektuoti mokymo(-si) bendradarbiaujant modelį.

  5. Sugretinti mokinio bendrąsias kompetencijas su įsivertinimu.

  6. Praktiškai – kūrybiškai taikyti rubrikas ir kriterijus, įtakojančius vertinimo procesą.

  7. Skatinti pedagogus keistis teorine bei praktine patirtimi.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Maltoje 2016m. kovo 20d. - balandžio 2d.

Kaip nepasiklysti tarp informacinių technologijų terminų ir kompiuterinių programų gausios pasiūlos? Kurią programą galima tikslingai pritaikyti mokykloje ugdant mokinių kūrybiškumą, mokant užsienio kalbos, kuriant pristatymus įvairiomis temomis ir kt.?

Atsakymus į šiuos klausimus išgirdome dalyvaudamos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projekto „Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)“  dviejų savaičių informacinių technologijų kvalifikacijos tobulinimo kursuose „IKT apimantis mokymas“, kurie vyko Maltoje.  Kursus organizavo ETI (Executive Training Institute). Lektorius buvo IT specialistas ir anglų kalbos mokytojas iš Škotijos Douglas Matheson. Mokymuose dalyvavo penkiolika mokytojų iš įvairių Europos šalių – Ispanijos, Rumunijos, Vokietijos, Belgijos, Vengrijos ir  Lietuvos.

Sukurtas ir pristatytas Erasmus+ KA1 projekto tinklalapis, 2016m. balandžio 1d.

Naudojant internetinės svetainės kūrimo įrankį V.Žvinklienė, projekto koordinatorė Gargždų "Kranto" pgrindinėje mokykloje, sukūrė „Erasmus+“ KA1 projekto „Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)“ (http://sekmemokykloje.wix.com/erasmuskrante) internetinį tinklalapį. Internetinė svetainė buvo pristatyta kursų Maltoje dalyviams ir Gargždų "Kranto" pagrindinės mokyklos bendruomenei. Projekto svetainės nuorodos paskelbtos Klaipėdos rajono laikraštyje "Banga" ir Gargždų "Kranto" pagrindinės mokyklos internetinėje svetainėje.

Parengti stendai "Malta - čia laimė gyvena" anglų kalbos kabinetuose. 2016m. balandžio mėn.

Mokiniai turi galimybę susipažinti su Malta anglų kalbos mokytojų Vilmos Petkienės ir Vilmos Žvinklienės kabinetuose.  Parengtuose informaciniuose stenduose pateikta ne tik geografijos žinios ar šalies kultūra, bet ir informacija apie mokytojų įgytą patirtį kavalifikacijos kursuose. Naujoves mokytojos pristatė savo kolegoms.

Kolega - kolegai. Patirties sklaida Koučingo užsiėmimuose 2016m. balandžio ir gegužės mėn.

Projekto darbo grupės narės Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė, grįžusios iš kvalifikacijos tobulinimosi kursų Maltoje ,,IKT apimantis mokymas", koučingo konsultacijų metu dalijosi įgytomis žiniomis su kolegėmis - matematikos mokytoja Ieva Danyliene ir istorijos mokytoja Vilma Triuškiene.

Praktinis IKT kompetencijų pritaikymas netradicinėje veikloje Klaipėdos r. mokykloms. 2016m. gegužės 11d.

Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje jau tradicija tapo organizuoti Klaipėdos rajono mokyklų moksleivių edukacinį žaidimą anglų kalba „Protų kovos“ . Šiemet pasirinkta tema „MANO NAMAI – MANO TVIRTOVĖ“.

Renginio iniciatorė anglų kalbos mokytoja V. Žvinklienė pritaikė Maltoje IKT kursuose įgytas kompetencijas, rengdama užduotis keturiems žaidimo turams bei kūrybinei užduočiai: Patarlės, citatos ir posakiai apie namus; Namų tipai pasaulyje; Kambariai, aplink namus ir namo dalys; Bekingemo rūmai - karalienės rezidencija Londone. Vertintojų komisija įvertino ir kūrybinius komandų pasirodymus – sukurtus eilėraščius namų tematika iš duotų „žodžių debesų“.

„Protų kovose“ dalyvavo devynios 7-8 klasių mokinių  komandos iš Klaipėdos rajono mokyklų. Žaidimo – viktorinos tikslai - skatinti kultūrinį ir sociokultūrinį pažinimą. Plėsti mokinių žinias apie kitų tautų namus, lavinti anglų kalbos įgūdžius, skatinti mokinius savarankiškai mokytis bei ieškoti informacijos, lavinti loginio mąstymo įgūdžius bei ugdyti mokinių kūrybiškumą, sudaryti galimybę gabiesiems mokiniams įsivertinti savo žinių ir gebėjimų lygį bei ugdyti komunikacinius įgūdžius.

Bendradarbiaujame su Klaipėdos rajono turizmo informacijos centru, 2015 - 2016m.m.

Vykdant  "Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 projektą    „Mokyklos sėkmės formulė Europoje = šviesti(s) + tobulinti(s) + integruoti(s)“ konstruktyviai yra bendradarbiaujama su Klaipėdos rajono turizmo informacijos centru.

Prieš kiekvieną asmenų mobilumą mokymosi tikslais yra ruošiama informacija apie Lietuvą, Klaipėdos rajoną, Gargždus. Klaipėdos rajono turizmo centro darbuotojai  konsultuoja renkantis informacinius leidinius, padeda tikslingai sudaryti šių leidinių rinkinius.

Pasirengimas darbo stebėjimo vizitui Graikijoje. 2016m. gegužės mėn.

Ruošiantis darbo stebėjimo vizitui Graikijoje 2c ir 3c klasių mokiniai pagamino dovanėles - skirtukus knygoms graikų 2 DIMOTIKO SXOLEIO ALIKARNASSOU pradinės mokyklos mokiniams. Mokytojos Jolanta Gilvonauskienė ir Vaidutė Mažeikienė nuvykusios į mokyklą perdavė skirtukus, kuriais mokiniai labai džiaugėsi.

Darbo stebėjimo vizitas Graikijoje 2016m. gegužės 22- 28d.

Gargždų ,,Kranto“ pradinių klasių ir anglų kalbos mokytojos darbo stebėjimo vizito Graikijoje metu įgijo tarptautinės patirties pasirinktose prioritetinėse projekto veiklos srityse: IKT; vertinimas ir įsivertinimas; CLIL/ gamtosauginis ugdymas; specialiųjų poreikių mokinių ugdymas. Išklausė  ES projektų koordinatoriaus Kretoje Vasilio Manassakio pranešimo apie Graikijos švietimo sistemą, mokytojų kvalifikacijos tobulinimą, metodinės veiklos organizavimą bei Erasmus+ projektų rengimą.

Pradinių klasių mokytojos, Vaidutė Mažeikienė ir Jolanta Gilvonauskienė, lankėmės Herakliono (Kreta) 2 DIMOTIKO SXOLEIO ALIKARNASSOU pradinėje mokykloje, o anglų kalbos mokytojos Vilma Žvinklienė ir Vilma Petkienė - EPAL EIDIKIS AGOGIS specialiojoje vidurinėje mokykloje. Šiose mokyklose stebėtos pamokos, bendrauta su mokiniais, mokytojais, mokyklų vadovais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir pradinių klasių mokymo specialistė Inga Rankelienė abiejose mokyklose domėjosi, kaip pasirinktos projekto sritys yra inetgruojamos ugdymo procese, nes mūsų mokykloje itin aktualus yra spec. poreikių mokinių ugdymas, kurie mokosi ne tik bendrojo ugdymo klasėse, bet ir 2 specialiosiose klasėse.

Parengti stendai "KRETA tai ne sala, tai sielos būsena" (N. Kazantzakis)" pradinių klasių ir anglų kalbos kabinetuose. 2016m. gegužės mėn.

Grįžus po darbo stebėjimo vizito Graikijoje, pradinių klasių mokytojos Jolanta Gilvonauskienė ir Vaidutė Mažeikienė bei anglų kalbos mokytojos Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė pasidalino vizito įspūdžiais su klasės mokiniais. Jos parengė stendus, trumpai papasakojo apie aplankytas mokyklas, stebėtas veiklas. Supažindino su Kretos žymiausiomis istorinėmis vietomis, kultūra ir tradicijomis.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Jungtinėje Karalystėje. 2016 m. liepos 31d. - rugpjūčio 12d.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė ir pradinių klasių mokytoja Vaidutė Mažeikienė, analizavo CLIL pamokų pavyzdžius, praktines taikymo galimybes ir atliko įvairias praktines užduotis kartu su kitais įvairių švietimo įstaigų specialistais iš Bulgarijos, Italijos, Lenkijos, Latvijos, Ispanijos (dalyvaudami „Erasmus+“ bendrojo ugdymo KA1 (asmenų mobilumas mokymosi tikslais) projekto „MOKYKLOS SĖKMĖS FORMULĖ EUROPOJE = ŠVIESTI(S) + TOBULINTI(S) + INTEGRUOTI(S)“ kvalifikacijos tobulinimo kursuose „CLIL – integruotas kalbos ir dalyko mokymas“) Anglijoje.

Pagaliau CLIL ir pradinėse klasėse. 2016m. rugsėjo mėn.

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokytoja metodininė Vaidutė Mažeikienė 4 klasės mokiniams veda neformaliojo ugdymo užsiėmimą „Įdomusis CLIL“. Šio užsiėmimo metu mokiniai žaismingai gilina savo anglų kalbos žinais. Mokiniai žaidžia, sprendžia (kuria ) kryžiažodžius, klausosi pasakojimų , žiūri filmukus, bendrauja integruodami anglų kalbą į įvairius mokomuosius dalykus. Mokiniams labiausiai patinka matematikos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų užsiėmimai.

Erasmus+ projekto veiklos pristatymas mokyklos bendruomenei. 2016m. rugpjūčio 31d.

Erasmus+ projekto darbo grupės koordinatorė vilma Žvinklienė pristatė 2015 - 2016 m. m. vygdytas projekto veiklas ir 2016 - 2017 m.m. Erasmus+ projekto numatytas veiklas. Gargždų "Kranto" pagrindinės mokyklos bendruomenei taip pat buvo pristatyta projekto internetinė svetainė.

Parengtas stendas "Integruotas dalyko ir užsienio kalbos mokymas". Pristatyta įgyta patirtis CLIL kursuose Anglijoje (Leeds mieste). 2016m. rugsėjo mėn.

Grįžusios po CLIL kursų Anglijoje pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė, bei pradinių kalsių mokytoja Vaidutė Mažeikienė pasidalino kursuose įgytomis žiniomis pristatydamos naujoves kolegoms. Mokytoja Vaidutė Mažeikienė klasėje parengė informacinį stendą apie CLIL kursus. Jame pateikta ne tik šalies kultūra, bet ir informacija apie įgytą patirtį kvalifikacijos kursuose. Su stendo informacija turėjo galimybės susipažinti tiek mokyklos mokiniai, tiek jų tėveliai.

Kvalifikacijos tobulinimo kursai Suomijoje. 2016m. spalio 3 - 7d.

Gargždų „Kranto" pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Gilvonauskienė  dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose „Kiekvienas mokinys yra svarbus. Specialiųjų poreikių mokinių ugdymas Suomijoje ir Europoje".
Visų šalių atstovai pristatė savo mokyklas ir aptarė švietimo sistemų ypatumus. Mokymų dalyviai lankėsi Suomijos Joensuu miesto terapijos centre FONDO, kur specialiųjų poreikių vaikų mokytojas ekspertas Mr. Seppo Myllyoja pristatė Suomijos švietimo sistemą. FONDO centro vadovė supažindino su muzikos terapijos, psichoterapijos poveikiu ir nauda specialiųjų poreikių mokinių ugdymui. Prasmingas buvo lankymasis Joensuu miesto mokyklose, pamokų stebėjimas, susitikimai su mokyklų mokiniais ir mokytojais.

Parengtas stendas. 2016m. spalio mėn.

3c klasėje buvo parengtas stendinis pranešimas apie Suomiją ir jos mokyklas. Mokytoja Jolanta Gilvonauskienė tėvų susirinkimo metu pristatė Suomijos švietimo sistemą tėvams, pasidalino įgytomis žiniomis bei naujovėmis ir ką ketina pritaikyti savo darbe.

Patirties sklaida po kursų Suomijoje. 2016m. spalio mėn.

Mokyklos pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Gilvonauskienė pradinių klasių metodinės grupės ir mokytojų tarybos posėdžių metu pristatė Suomijos švietimo sistemą, lankytas mokyklas, pasidalino kursų metu įgytomis žiniomis bei naujovėmis

IKT, spec. poreikių, gamtosaugos ir sveikos gyvensenos puokštė konferencijoje. 2016m. lapkričio 29d.

Lapkričio 29 d. „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija. Tai pirmas toks renginys, kuriame pagrindiniai dalyviai – pradinių klasių mokiniai. Jie skaitė pranešimus, vaidino, pristatė stendinius pranešimus. Aktyvūs buvo ir specialiųjų poreikių mokiniai, vadovaujami spec. pedagogės-logopedės.

Į konferenciją atvyko pradinių klasių komandos su savo mokytojomis iš Skuodo Bartuvos progimnazijos, Plungės Senamiesčio mokyklos, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Šiūparių pagrindinės mokyklos, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro, Ketvergių pagrindinės mokyklos, Gargždų „Minijos“ progimnazijos ir žinoma iš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos.

Pranešimai, pristatymai, vaidinimai buvo įvairių temų: „Vanduo – gyvybės ir sveikatos šaltinis“, „Sultys – skanu ir sveika“, „Žmogaus organizmui naudingos medžiagos – įvairių spalvų vaisiuose ir daržovėse“, „Sveikas dantukas, sveikas ir aš“, „Rūšiuoji atliekas – tausoji aplinką“ , „Viskas mūsų rankose“, „Baltijos jūros vanduo“, „Ar būtina atsisakyti cukraus, jei nori sveikai maitintis“ ir daug kitų.

Pranešimą „Sveikatos abėcėlė“ skaitė Klaipėdos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė.

Pertraukos metu svečiai galėjo aplankyti „Kranto“ mokykloje esantį geologijos muziejų „Gargždas“, kuriame muziejaus įkūrėja Sigita Ivanauskienė pasakojo apie uolienas, akmenukus ir atsakinėjo į mokinių klausimus.

Gamtosauginė akcija „Mano balta kalėdinė eglė“. 2016m. gruodžio mėn.

Gal tikėjo, gal ir ne, akcijos sumanytoja Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė sulauksianti tokio mokinių aktyvumo – pirmojo aukšto fojė išsirikiavo 116 kalėdinių eglučių.

Ir kokių čia tik nėra! Įvairaus dydžio – nuo 20 cm iki 1,5 m, įvairių technikų – popierinės, lininės, iš riešutų, makaronų, naudotų plastikinių šaukštelių ir šakučių, kitokių medžiagų ir pačių įmantriausių formų. Visos baltos baltutėlės, nes toks akcijos pavadinimas: „Mano balta kalėdinė eglė“.

Ne vienas pradinukų tėtis, mama ar senelis, atėjęs po pamokų į mokyklą parsivesti savo atžalos, ilgėliau pabūna prie šios kūrybinių darbų ekspozicijos. Kalėdos – trumpas stebuklų metas, pasibaigs šventės ir šios parodos gražuolės, kaip sakė jų autoriai, keliaus arba namo, arba pas draugus, gimines, kai kurios liks kaip dovana mokyklai.

Štai todėl ir kilo mintis kitąmet surengti kalėdinių darbelių aukcioną. Renginio sėkme galima net neabejoti. Juk „Kranto“ pradinukai kiekvieną pavasarį rengia Kaziuko muges, o šį pavasarį mokykloje vyko ir Kiemo šventė. Tai puiki proga savo išmonę ir gebėjimus pademonstruoti ne tik mokiniams, bet ir jų mamoms ar net močiutėms ir seneliams.

Pati idėja turi ne tik šventinės puošybos, bet ir didesnį – ugdomąjį tikslą. Tai yra „antrasis daikto gyvenimas“. O pats šventinis elementas kasmet vis kitoks. Iki šiol jau buvo skrybėlės, seniai-besmegeniai, žibintai, Kalėdų avinėliai – iš viso vienuolika projektų.

Lygiai tiek, kiek metų čia dirba pati jų sumanytoja Inga. Kasmet vis daugiau ir daugiau atsiranda norinčiųjų dalyvauti projekte. Tobulėja pačių darbelių išraiška, giliau rutuliojasi pati gamtosauginė idėja. Praeinantys pro „Kranto“ mokyklą turbūt jau pastebėjo, kad antrus metus popieriaus karpiniais nebepuošiami mokyklos langai. O kodėl? Prisiminkime H. K. Anderseno pasaką apie Kalėdų eglutę...

Gamtosaugos paskaita. 2016m. gruodžio 16d.

Klaipėdos rajono Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje, vykdančioje Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) Gamtosauginių mokyklų programą, vyko Asociacijos „Klaipėdos žalieji“ organizuota paskaita moksleiviams „Ką žinai ir ko nežinai apie medį“.

"Vaivorykštė tavo lėkštėje" 2017m. sausio 4d.

„Žiniuko mokyklėlė“ kvietė 2-3 klasės mokinius į CLIL integruoto anglų kalbos mokymo nuotaikingą  užsiėmimą „Vaivorykštė tavo lėkštėje“. Lektorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Vaidutė Mažeikienė, ne tik linksmai , žaismingai supažindino  su penkių spalvų vaisiais ir daržovėmis, bet ir aptarė su vaikais sveiką gyvenseną, bei mitybą. Mokiniai pagilino savo anglų kalbos žinias, sudarė savo vaisių ir daržovių vaivorykštę.

CLIL Edukaciniame projekte „Žiniuko mokyklėlė“. 2015-2017 m.m.

Edukaciniame projekte „Žiniuko mokyklėlė“ (Klaipėdos rajono pradinių klasių mokiniams) ypatingas dėmesys yra skiriamastarpdalykinei integracijai, CLIL (integruotam kalbos ir dalyko mokymui).

2015-2016 m. vyko paskaitos mokiniams „Karališkoji šeima“ (anglų kalba + pasaulio pažinimas; mokytoja S. Mineikienė), „Nuostabus pasaulis“ (informacinės technologijos + geografija; mokytoja V. Liuksienė), „Happy easter!” (anglų kalba + etnokultūra; mokytojos V. Žvinklienė, V. Petkienė), „Raštas ir mokyklos senovės Kinijos, Egipto ir Mesopotamijos civilizacijose“ (anglų kalba + istorija; mokytojos V. Žvinklienė, V. Triuškienė), „Islandija – ledo ir ugnies žemė“ (anglų kalba + geografija; mokytojos V. Žvinklienė, V. Petkienė) ir kt. 2017 m. vyko edukacinis užsiėmimas „Vaivorykštė tavo lėkštėje“ (anglų kalba + sveika gyvensena; mokytoja V. Mažeikienė).

Lietuvos edukologijos universiteto tyrimas. 2017-02-15

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Rankelienė dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto tyrime apie bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų bendradarbiavimą, taikant integruotą dalyko ir užsienio kalbos mokymą (IDUKM). Tyrimą atliko Loreta Andziulienė, Lietuvos edukologijos universiteto Anglų filologijos ir didaktikos katedros doktorantė.

Konferencija "Mokyklos sėkmės formulė". 2017m. balandžio 7d.

Respublikinėje mokytojų praktinėje – metodinėje konferencijoje „Mokyklos sėkmės formulė“  dalyvavo Klaipėdos ir Telšių apskričių mokyklų komandos. Konferenciją organizavo, stendinius pranešimus rengė ir skaitė pranešimus Erasmus+ projekto darbo grupės narės I. Rankelienė, V. Mažeikienė, J. Gilvonauskienė, V. Petkienė ir V. Žvinklienė.

Individualus konsultavimas: kolega-kolegai. 2017m. kovo - gegužės mėn.

Projekto darbo grupės narės Jolanta Gilvonauskienė, Vilma Petkienė ir Vilma Žvinklienė, grįžusios iš Erasmus +  kvalifikacijos tobulinimosi kursų Islandijoje, Maltoje ir  Suomijoje, koučingo konsultacijų metu dalijosi įgytomis žiniomis su kolegėmis - pradinių klasių mokytoja Vilma Stonkiene, tikybos mokytoja Ramune Gudirgiene ir dailės mokytoja Danga Straukiene.

Metodinė diena „Asmeninės mokinio pažangos stebėsena ir fiksavimas Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje“ . 2017m. gegužės 8d.

Patirties sklaida „Vertinimas ir įsivertinimas anglų kalbos pamokose“. Susikurtų vertinimo instrumentų pristatymas metodinėje dienoje „Asmeninės mokinio pažangos stebėsena ir fiksavimas Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje“ Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokyklos mokytojams. Pristatymą rengtė  anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Petkienė ir V. Žvinklienė.

Tarpinį Erasmus+ programos įgyvendinimo Lietuvoje vertinimas. 2017m. gegužės 15d.

Vilma Žvinklienė, Erasmus+ projekto koordinatorė Gargždų "Kranto" pagrindinėje mokykloje, dalyvavo  Švietimo mainų paramos fondo užsakymu Viešosios politikos ir vadybos instituto (angl. Public Policy and Management Institute - PPMI) atliekamame tarpiniame Erasmus+ programos įgyvendinimo Lietuvoje vertinime . Vienas iš šio tyrimo tikslų – įvertinti „Erasmus+“ programos švietimo ir mokymo dalies indėlį į Lietuvos švietimo sistemos kokybės gerinimą. Mokytoja dalyvavo 4į5 min. trukmės interviu telefonu. Interviu metu būtų aptariami tokie klausimai: 1) rezultatai/nauda, kurią gauna organizacijos dalyvaujančios Erasmus+ programos projektuose, 2) veiksniai, lemiantys įgyvendintų projektų sėkmę ir rezultatų tvarumą, 3) sritys, kuriose programą derėtų tobulinti. Pokalbį moderavo Mantas Budraitis | Tyrimų vadovas | PPMI.

Please reload

bottom of page